Wizard Trophy News 26.06.2015

Jūrmala kļūst par maģijas galvaspilsētu

No 31.jūlija līdz 2.augustam Jūrmala pārvērtīsies par brīnumu un maģijas galvaspilsētu, jo pilsētā notiks Starptautiskais maģijas festivāls “Wizard Trophy”, pulcējot pasaules labākos maģijas, iluzionisma un burvju triku meistarus no 20 pasaules valstīm. Savu meistarību maģijas pasaulē trīs dienu laikā demonstrēs paši slavenākie un talantīgākie pasaules burvji no Lielbritānijas, ASV, Vācijas, Austrijas, Spānijas, Itālijas, Luksemburgas, Nīderlandes, Beļģijas, Francijas, Izraēlas, Korejas, Japānas, Armēnijas u.c. valstīm.

Festivālam veltītajā preses konferencē, kas norisinājās restorānā “Philippe”, festivāla rīkotāji, tai skaitā starptautiskā maģijas biedrību federācija “Fédération Internationale des Sociétés Magiques” (FISM), piešķīra Jūrmalas pilsētai “maģijas galvaspilsētas” statusu.

“Protams, festivāls varēja notikt Milānā, Londonā, Parīzē, Ņujorkā, bet mēs izvēlējāmies Baltijā lielāko kūrortpilsētu Jūrmalu – unikālās dabas, attīstītās kūrorta pilsētas infrastruktūras dēļ, kā arī ņemot vērā pilsētas daudzveidīgo pieredzei, rīkojot ne tikai vietējos, bet arī starptautiska līmeņa pasākumus. Jūrmala no šī festivāla iegūs starptautisku atpazīstamību, to mēs apsolām!”, stāsta Urijs Gellers (Uri Geller), pasaulslavenais iluzionists un viens no festivāla žūrijas goda locekļiem. Urijs Gellers ir pārsteidzis pasauli, ar domu spēku apturot Big-Benu, izejot cauri Lielajam Ķīnas mūrim un ar skatienu saliecot miljoniem metāla karošu.

Festivāla organizatori iecerējuši “Wizard Trophy” festivālu veidot kā gadskārtēju tradīciju Jūrmalas pilsētā.

 

About the author

mikael: